My Favorite Movies
| lisa7713's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Craft 1996, R) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 4 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 7 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
8 Seconds 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |










