My Favorite Movies
| lisa152godess's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Rock 1996, R) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 5 |
The Matrix Revisited 2001, Unrated) |
|
| 6 |
Wanted 2008, R) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 9 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 13 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |













