My Favorite Movies
| lipski's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Lot Like Love 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 4 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 5 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 7 |
Spanglish 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Super Size Me 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 10 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 11 |
Office Space 1999, R) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |












