My Favorite Movies
| linyent's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 2 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 3 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 4 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 6 |
Batman & Robin 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Cocoon: The Return 1988, PG) |
|
| 9 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Contact 1997, PG) |
|
| 11 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 12 |
True Lies 1994, R) |
|
| 13 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 14 |
Ultraviolet 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 16 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 17 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 18 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 19 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 20 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 21 |
The X-Files: The Unopened File 1996, Unrated) |
|
| 22 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 24 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 25 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
























