My Favorite Movies
| linds007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 4 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 5 |
A League of Their Own 1992, PG) |
|
| 6 |
Domino 2005, R) |
|
| 7 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 11 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |











