My Favorite Movies
| lindabichosa's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
El Cantante 2007, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
Grease 1978, PG) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
Happy Feet 2006, PG) |












