My Favorite Movies
| limpzzzd's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 11 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 13 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 14 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |














