My Favorite Movies
The LoNgest YaRd n Little man i got more movies i like but these 1z r ma best da first 1 cooz it got lots of superstars i like n da story is kool fr men,coz it had loots of musels n action..
n Little man ohh damn i can't 4get dat day i saw da movie...hahahaha if u no wut i did u will laughhhhhh..k ama tell in dat day wen i saw da movie i have shit in ma self coz i laughed alot in a part of da movie..n dats y i like it loooolz
| LiLTJ0GUnOt's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 4 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Ray 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 10 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |










