My Favorite Movies


  lilshortcutie's Rating My Rating
1
Hairspray 2007,  PG)
2
High School Musical 2 2007,  G)
3
High School Musical 2006,  G)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
hilarious!
10
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
so funny! and the actors are perfect for this movie!
11
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
Bridge to Terabithia
this movie is soo exciting!
12
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
Music and Lyrics
these actors are great and funny and the story line is great!
13
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
funny, funny, funny.
14
Uptown Girls 2003,  PG-13)
Uptown Girls
funny and easy to relate to.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments