My Favorite Movies


  lilrena13's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
love it
2
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
love it S2 i can watch over and over again
3
Be Cool 2005,  PG-13)
Be Cool
so funny"be cool dog" ha ha
4
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
very funny
5
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
love it
6
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
love it
7
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
love
8
Not Another Teen Movie 2001,  R)
Not Another Teen Movie
so funny
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
love it
10
RV 2006,  PG)
RV
ok
11
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
cute
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
funny
13
Pretty in Pink 1986,  PG-13)
Pretty in Pink
ok
14
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
ok
15
The Brothers Grimm 2005,  PG-13)
The Brothers Grimm
ok
16
Underworld 2003,  R)
Underworld
love
17
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
love
18
The Mummy 1999,  PG-13)
The Mummy
not the best
19
The Dark Crystal 1982,  PG)
The Dark Crystal
love want 2 c again
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
love it
21
Two Brothers 2004,  PG)
Two Brothers
i love it but i hate it i cry the whole time!!!!!!!:(

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments