My Favorite Movies
| lilredvet85's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 3 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 6 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 7 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 8 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Primal Fear 1996, R) |
|
| 10 |
American History X 1998, R) |
|
| 11 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 12 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 13 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Must Love Dogs 2005, PG-13) |














