My Favorite Movies
| lilq's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R) |
|
| 2 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 3 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 4 |
Friday 1995, R) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Above the Rim 1994, R) |
|
| 8 |
Juice 1992, R) |
|
| 9 |
Bad Santa 2003, R) |
|
| 10 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 12 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 13 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 14 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 15 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 16 |
Weekend at Bernie's 1989, PG-13) |
|
| 17 |
Biker Boyz 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Grease 1978, PG) |
|
| 19 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 20 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 21 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 22 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 23 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006, PG-13) |
























