My Favorite Movies
| Lilpoison's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
In Pursuit of Honor 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Born Yesterday 1993, PG) |
|
| 3 |
Word of Honor 2003, Unrated) |
|
| 4 |
Paradise 1991, PG-13) |
|
| 5 |
Guilty As Sin 1993, R) |
|
| 6 |
The Hot Spot 1990, R) |
|
| 7 |
Moondance Alexander 2007, G) |
|
| 8 |
Problem Child 1990, PG) |
|
| 9 |
Problem Child 2 1991, PG-13) |
|
| 10 |
Problem Child 3: Junior in Love 1995, Unrated) |
|
| 11 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 5 2012, Unrated) |
|
| 16 |
Little Man 2006, PG-13) |















