My Favorite Movies
| LilPinkSock's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 4 |
South Pacific 1958, Unrated) |
|
| 5 |
Girls Just Want to Have Fun 1985, PG) |
|
| 6 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Luck of the Irish 2001, Unrated) |
|
| 9 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 10 |
Cow Belles i , G) |
|
| 11 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |















