My Favorite Movies
| lilollonelyme's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hope Floats 1998, PG-13) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
American Outlaws 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Convoy 1978, PG) |
|
| 5 |
Open Range 2003, R) |
|
| 6 |
Big Jake 1971, PG-13) |
|
| 7 |
McLintock! 1963, Unrated) |
|
| 8 |
The Comancheros 1961, Unrated) |
|
| 9 |
Fort Apache 1948, Unrated) |
|
| 10 |
Hondo 1953, Unrated) |
|
| 11 |
Rio Grande 1950, Unrated) |
|
| 12 |
True Grit 1969, G) |
|
| 13 |
Rio Bravo 1959, Unrated) |
|
| 14 |
The Sons of Katie Elder 1965, PG) |
|
| 15 |
Chisum 1970, G) |
|
| 16 |
El Dorado 1967, Unrated) |
|
| 17 |
Peter Pan 1953, G) |

















