My Favorite Movies
| lilmunchkinz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Romeo & Juliet: Sealed With a Kiss 2006, G) |
|
| 3 |
Bambi 1942, G) |
|
| 4 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 8 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Bobby 2006, R) |
|
| 10 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 11 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 12 |
So Close 2003, R) |
|
| 13 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Taxi 2 2000, Unrated) |
|
| 15 |
Taxi 3 2003, Unrated) |














