Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lilmissbbz's Rating My Rating
1
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
OMG wen i 1st saw this film i cried
2
Grease 1978,  PG)
Grease
its a classic
3
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
funny
4
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
Bridget Jones's Diary
its a gd romantic comedy
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
romantic
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
best film ever
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
best film ever
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i rly wana see it bcoz i hav seen the others
9
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i lurv this film it is the best
10
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
its gr8
11
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
Bridget Jones - The Edge of Reason
its a gd romantic comedy
12
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
This is the best film eva.
I lurv it.
Corbin Bleu is sooo hot!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments