Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Lilmarco12's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
3
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
Madea's Class Reunion
FUNNY!!!!
4
Meet the Browns 2004,  Unrated)
5
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
6
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
7
Halloweentown 1998,  Unrated)
Halloweentown
I love this movie!!!!!!!!!!!!
8
A Cinderella Story 2004,  PG)
9
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
10
Shrek the Third 2007,  PG)
11
Friday 1995,  R)
12
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
13
Take the Lead 2006,  PG-13)
14
Good Burger 1997,  PG)
Good Burger
This is one of my FAVORITE movies!!!!!!!!!
15
Extreme Days 2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments