My Favorite Movies


  lilmama81911's Rating My Rating
1
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
dis movie looks so good I can't wait ot see it. people say its sad cause chris brown gets shot in da first part of da movie
2
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
I really wanna se dis movie wit da fat lady. its really funny!!! :D
3
Fat Albert 2004,  PG)
4
Little Man 2006,  PG-13)
5
Epic Movie 2007,  PG-13)
6
Dreamgirls 2006,  PG-13)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
How the Grinch Stole Christmas 1965,  Unrated)
9
The Longest Yard 2005,  PG-13)
10
Date Movie 2006,  PG-13)
11
Black Christmas 1974,  R)
12
Daddy Day Care 2003,  PG)
13
My Baby's Daddy 2003,  PG-13)
14
Beauty Shop 2005,  PG-13)
15
Click 2006,  PG-13)
16
Chakushin Ari (One Missed Call) 2004,  R)
17
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
18
ATL 2006,  PG-13)
19
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
20
You Got Served 2004,  PG-13)
21
Shrek 2001,  PG)
22
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
i LOOOOOVVVVEEEE dis movie really bad.
23
The Pink Panther 2006,  PG)
24
Candyman 1992,  R)
25
Chicken Little 2005,  G)
26
Chicken Run 2000,  G)
27
Are We There Yet? 2003,  PG)
28
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
29
Johnson Family Vacation 2004,  PG-13)
30
The Proud Family Movie 2005,  G)
31
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
32
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
33
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
34
Roll Bounce 2005,  PG-13)
35
The Polar Express 2004,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments