Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. LillysAngel
  2. Tanny

Give list a short description

  LillysAngel's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
2
Pretty Woman 1990,  R)
3
Shrek 2 2004,  PG)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
5
Forrest Gump 1994,  PG-13)
6
Finding Nemo 2003,  G)
7
Grease 1978,  PG)
8
Troy 2004,  R)
9
Guess Who 2005,  PG-13)
10
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
11
One Love 2003,  Unrated)
12
Drumline 2002,  PG-13)
13
Dirty Dancing 1987,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments