Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lillobofan44's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
its such a romatic movie
2
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
i think this movie was so funny if i had a bf lyk tht can u say chaick fight
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i love to sing and dance
4
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
i want 2 c this so bad zac and corbin r so rockin cute and i luv 2 dance and sing
5
Catch That Kid 2004,  PG)
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
its so funny can u say middle school
7
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
hey this like the coolest movie that ive ever seen but of course it has amanda bynes -lol- plus its funny
8
Man of the House 2005,  PG-13)
9
Eight Below 2006,  PG)
Eight Below
it was truly an heartwarmong movie
10
Nanny McPhee 2006,  PG)
Nanny McPhee
FUNNY
11
Mr. Nanny 1993,  PG)
Mr. Nanny
i luved this movie it was just way 2 funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments