Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lillacarro3's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
LOOOOOOOOVE!!
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
LOOOOOVE!
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
LOOOOVE!
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
great movie :)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
Cruel Intentions 1999,  R)
Cruel Intentions
:) Good movie:)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments