Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lilkiller44's Rating My Rating
1
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
fav movie
2
Just Married 2003,  PG-13)
3
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
one my of all time favorites
4
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
5
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie 1990,  PG)
6
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
7
Drumline 2002,  PG-13)
8
XXX 2002,  PG-13)
9
Bad Boys 1995,  R)
10
Bring It On 2000,  PG-13)
11
Not Another Teen Movie 2001,  R)
12
American Wedding 2003,  R)
13
Liar Liar 1997,  PG-13)
14
Walk the Line 2005,  PG-13)
15
Billy Madison 1995,  PG-13)
16
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
HILAROUS!!
17
Big Daddy 1999,  PG-13)
18
Saw 2004,  R)
19
Me, Myself & Irene 2000,  R)
20
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
21
Jerry Maguire 1996,  R)
22
Bad Boys II 2003,  R)
23
Next Friday 2000,  R)
24
Ghost 1990,  PG-13)
25
Fight Club 1999,  R)
26
Old School 2003,  R)
27
American Pie 2 2001,  R)
28
Sleepy Hollow 1999,  R)
29
8 Mile 2002,  R)
30
Hitch 2005,  PG-13)
31
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
32
Rocky 1976,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments