My Favorite Movies
| lilkairi11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 5 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 6 |
Naruto the Movie - NCM Event , Unrated) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006, R) |
|
| 14 |
I Spy 2002, PG-13) |
|
| 15 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 17 |
A Walk to Remember 2002, PG) |

















