My Favorite Movies
| liljenn123's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Club Dread 2004, R) |
|
| 3 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Saw III 2006, R) |
|
| 7 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 8 |
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999, R) |
|
| 9 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |










