My Favorite Movies
| lilfefe101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Friday 1995, R) |
|
| 2 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 3 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 4 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 5 |
Friday the 13th Part 3 1982, R) |
|
| 6 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 7 |
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986, R) |
|
| 8 |
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988, R) |
|
| 9 |
Friday the 13th, Part V - A New Beginning 1985, R) |
|
| 10 |
Friday the 13th Part VIII - Jason Takes Manhattan 1989, R) |
|
| 11 |
Friday the 13th Part 2 1981, R) |
|
| 12 |
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004, R) |












