Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lildudezaid's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
pretty darn gud!!ARGH MY MATEYS!!!!!!
2
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
nice movie!!!
3
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
i am tired of runnin so mch!!!
4
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
1.i hate u
2.i hate even more
3. i hate u the most ...................etc..
5
Saw II 2005,  R)
Saw II
after seein dis i was gonna kill the person who read dis!!
6
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
tom cruise was really gooooood!!
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
|SWeet!!
8
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
wuhuu!!man it was nice
9
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
kool movie
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
the king returned?!!!!!
12
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
13
Gladiator 2000,  R)
14
Rocky 1976,  PG)
Rocky
im gonna box u!
15
The Mask 1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments