My Favorite Movies
| lildeebluejay's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 12 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999, G) |
|
| 16 |
Cars 2006, G) |
|
| 17 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 19 |
Casino Royale 2006, PG-13) |



















