My Favorite Movies
| lilchels1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 4 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Thirteen 2002, R) |
|
| 7 |
Crossroads 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 9 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 10 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 11 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 12 |
Big Daddy 1999, PG-13) |












