My Favorite Movies
| LiLbRunneTTe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 2 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 3 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Cutting Edge: Going for the Gold 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Wimbledon 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 12 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 13 |
Flipper 1996, PG) |













