My Favorite Movies


  lilboeder05's Rating My Rating
1
Phar Lap (Phar Lap: Heart of a Nation) 1983,  PG)
Phar Lap (Phar Lap: Heart of a Nation)
I LOVE PHAR LAP!! Hes my FAVORITE racehorse EVER!!
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
I LOVED High School Musical!!
3
Flicka 2006,  PG)
Flicka
I LOVE THIS MOVIE!!
4
Dreamer: Inspired by a True Story 2005,  PG)
Dreamer: Inspired by a True Story
LOVE THIS MOVIE TOO!!!
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
I love this movie and The Curse of the Black Pearl!!
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
LOVED IT
7
Cars 2006,  G)
Cars
I LOVED CARS..... HILARIOUS!!
8
Hidalgo 2004,  PG-13)
Hidalgo
I LOVED IT!!
9
The Saddle Club - The First Adventure 2003,  G)
The Saddle Club - The First Adventure
This movie is totally awesome!!
10
The Saddle Club - Adventures at Pine Hollow 2002,  Unrated)
The Saddle Club - Adventures at Pine Hollow
So is this one!!
11
The Ringer 2005,  PG-13)
The Ringer
THIS WAS A FUNNY MOVIE!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments