My Favorite Movies


  lilbigbond08's Rating My Rating
1
Practical Magic 1998,  PG-13)
2
Elektra 2005,  PG-13)
3
Pretty Woman 1990,  R)
4
The Long Kiss Goodnight 1996,  R)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
6
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
9
Scary Movie 2 2001,  R)
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
11
Scary Movie 2000,  R)
12
American Pie 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments