My Favorite Movies
| lilaimz1992's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 11 |
American Pie 1999, R) |
|
| 12 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 13 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 14 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 15 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Stick It 2006, PG) |
















