Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  LikeMike55's Rating My Rating
1
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
really exciting, keeps u on the edge of ur seat
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Little Nicky 2000,  PG-13)
Little Nicky
alright
4
Billy Madison 1995,  PG-13)
Billy Madison
really funny
5
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
really really funny
6
Click 2006,  PG-13)
Click
really cool
7
The Longest Yard 2005,  PG-13)
8
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
The Wedding Singer
ok
9
The Waterboy 1998,  PG-13)
10
Big Daddy 1999,  PG-13)
11
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
12
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
13
The Condemned 2007,  R)
14
School of Rock 2003,  PG-13)
15
Bee Movie 2007,  PG)
Bee Movie
funny
16
WWE - The Ladder Match 2007,  Unrated)
17
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
18
The Water Horse: Legend of the Deep 2007,  PG)
19
Jackass: Number Two 2006,  R)
20
Jackass - The Movie 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments