My Favorite Movies
| lifeinda678's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Menace II Society 1993, R) |
|
| 3 |
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996, R) |
|
| 4 |
Dead Presidents 1995, R) |
|
| 5 |
Dead Man on Campus 1998, R) |
|
| 6 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Dane Cook: Vicious Circle 2006, Unrated) |
|
| 8 |
Farce of the Penguins 2007, R) |
|
| 9 |
Dickie Roberts - Former Child Star 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Dawn of the Dead 1978, R) |
|
| 13 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 14 |
Waist Deep 2006, R) |
|
| 15 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 16 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 18 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 19 |
Major Payne 1995, PG-13) |
|
| 20 |
Bulletproof 1996, R) |
|
| 21 |
American History X 1998, R) |
|
| 22 |
American Pie 1999, R) |






















