My Favorite Movies


  lick872's Rating My Rating
1
Cidade de Deus (City of God) 2002,  R)
Cidade de Deus (City of God)
its sik dnt even care that its subtitled
2
Kidulthood 2005,  R)
Kidulthood
well worth watchin even if its jus to see aml ameen
3
44 Minutes 2003,  R)
44 Minutes
sik film if u love guns an 50 gettin terrored
4
Chopper 2000,  R)
Chopper
wieghty
5
You Got Served 2004,  PG-13)
You Got Served
nuff bum guys dancing bowt ummmmm
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
always gunna b a sik classic
7
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
well worth watchin for wentworth miller! e betta in prison break tho
8
ATL 2006,  PG-13)
9
Hostel 2006,  R)
Hostel
want realli scary but sik plot
10
Hostel: Part II 2007,  R)
Hostel: Part II
better then the first bt still not scary
11
Manson Family Movies 1984,  Unrated)
Manson Family Movies
scared the crap out of me lovin it
12
Training Day 2001,  R)
Training Day
denzel washington n more fit guys wat more cud u ask for

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments