My Favorite Movies


  LiamTo7's Rating My Rating
1
American Pie 1999,  R)
2
American Pie 2 2001,  R)
American Pie 2
great
3
American Wedding 2003,  R)
American Wedding
my favourite film
4
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
superb
5
Scarface 1983,  R)
Scarface
mazin
6
Eurotrip 2004,  R)
7
Road Trip 2000,  R)
Road Trip
funny
8
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
decent
9
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
10
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
dis is the best gangsta film out
11
Shaun of the Dead 2004,  R)
Shaun of the Dead
fukkin hilarious
12
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
This film is sad but great.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments