My Favorite Movies
| liambradley4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 4 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 5 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 6 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 7 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 11 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 12 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 13 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 14 |
The Last King of Scotland 2006, R) |














