My Favorite Movies
| lharmsworth's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
True Romance 1993, R) |
|
| 2 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 3 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 8 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 9 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 10 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |










