Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lezmartin's Rating My Rating
1
Crank 2006,  R)
2
Star Trek 2009,  PG-13)
Star Trek
Heres to the next in the series??????
3
Aliens 1986,  R)
4
Mission Impossible 1996,  PG-13)
5
Push 2009,  PG-13)
6
Avatar 2009,  PG-13)
Avatar
Only seen itin 2D on DVD but its awesome.....
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings 1978,  PG)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
17
The Matrix 1999,  R)
18
Run Lola Run (Lola rennt) 1998,  R)
19
Pan's Labyrinth 2006,  R)
20
It's a Wonderful Life 1946,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments