My Favorite Movies


  lexiem3's Rating My Rating
1
Up in Smoke 1978,  R)
2
Cheech and Chong's Still Smokin' 1983,  R)
3
Cheech and Chong's Nice Dreams 1981,  R)
4
Cheech and Chong's The Corsican Brothers 1985,  PG)
5
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
"i see you still look like a fifteen year old girl, but not hot"
6
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
7
Old School 2003,  R)
8
Ernest Scared Stupid 1991,  PG)
9
Addams Family Values 1993,  PG-13)
10
The Addams Family 1991,  PG-13)
11
Addams Family Reunion 1998,  PG)
12
Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus 2006,  R)
13
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
14
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
15
The Emperor's New Groove 2000,  G)
16
Wayne's World 1992,  PG-13)
17
The Goonies 1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments