My Favorite Movies
| letloose1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
In the Name of the Father 1993, R) |
|
| 2 |
Dirty Sanchez: The Movie 2007, R) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 7 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 8 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 13 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 15 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 16 |
American Pie 1999, R) |
|
| 17 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 18 |
Sin City 2005, R) |
|
| 19 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |



















