My Favorite Movies
| lesolfud's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Taking of Pelham 1 2 3 2009, R) |
|
| 2 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Soloist 2008, PG-13) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Boiling Point 1990, R) |











