My Favorite Movies
| leslietully's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 2 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Spanglish 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 11 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Thank You For Smoking 2005, R) |
|
| 13 |
They Call Me Trinity (Lo chiamavano Trinità) 1970, G) |
|
| 14 |
Trinity Is Still My Name (...continuavano a chiamarlo Trinità) 1971, G) |
|
| 15 |
Heartbreak Ridge 1986, R) |
|
| 16 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 17 |
Patch Adams 1998, PG-13) |

















