My Favorite Movies
| lesleyp16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 8 |
Grease 1978, PG) |
|
| 9 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Dawn of the Dead 2004, R) |











