My Favorite Movies
| LeonardKisack's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blade 1998, R) |
|
| 2 |
The Return 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Batman - Return to the Batcave 2003, Unrated) |
|
| 5 |
Jaws 4 - The Revenge 1987, PG-13) |
|
| 6 |
The Thomas Crown Affair 1999, R) |
|
| 7 |
Young Guns II 1990, PG-13) |
|
| 8 |
New Jack City 1991, R) |
|
| 9 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 10 |
The Warriors 1979, R) |
|
| 11 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |










