My Favorite Movies


  leom1980's Rating My Rating
1
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
well
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
well
3
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
well
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
wonderful!
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
wonderful!
6
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
well
7
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
well
8
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
well
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
well
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
well
11
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
well
12
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
well
13
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
well
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
15
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
16
Shrek 2001,  PG)
17
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
well
18
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
19
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
well
20
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
21
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments