My Favorite Movies


  leolennie's Rating My Rating
1
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
2
Deuces Wild 2002,  R)
3
Strictly Sexual 2008,  R)
4
The Taking of Pelham 1 2 3 2009,  R)
5
Personal Effects 2008,  R)
6
The Proposal 2009,  PG-13)
7
Night of the Living Dead 1968,  R)
8
Strays 1997,  R)
9
Natural Born Killers 1994,  R)
10
Descent 2007,  R)
11
The Million Dollar Hotel 2000,  R)
12
Party Monster 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments