My Favorite Movies
| lenme2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Push 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Passengers 2008, PG-13) |
|
| 4 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 5 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 12 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 13 |
Knowing 2009, PG-13) |
|
| 14 |
Couples Retreat 2009, PG-13) |














