My Favorite Movies


  leiannef4's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i'll just love it, the songs and the story..
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
this is my fave movie
3
Superman Returns 2006,  PG-13)
Superman Returns
superman is so handsome
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
5
Ella Enchanted 2004,  PG)
6
Material Girls 2006,  PG)
7
Ice Princess 2005,  G)
8
Raise Your Voice 2004,  PG)
9
S Club - Seeing Double 2003,  PG-13)
10
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
11
The Prince and Me 2004,  PG)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
14
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments